It’s all about christmas
25 september 2020
Yeesss er is weer een nieuwe winkel in de Kalverstraat. Deze keer is het een pop up store. En wat is het thema??? Je kan het al raden, it’s about Christmas!

It’s all about Christmas is oorspronkelijk voortgekomen van groothandel Michel’s Import Export B.V. opgericht door Michael den Lseger. Dit familiebedrijf specialiseert zich in de verkoop van kerstartikelen.
In 2006 kwam de eerste pop up store, daarna kwam er een online shop kerstversiering.nl. De pop up store heeft een gevarieerde collectie aan kerstdecoraties en accessoires. Dit bieden ze online op de webshop en in de fysieke winkel aan. Er is voor iedereen wel iets te vinden, of je nu van een traditionele vibe houdt of liever toch gaat voor een meer moderne look.
It’s all about Christmas verkoopt kerstdecoratie, kerstversiering, kerstballen, kunstkerstbomen, kerstverlichting, kersthangers, kerstslingers, kerstkransen, guirlandes, interieur decoratie, Christmas decorations en echt nog veeeel meer!! It’s all about Christmas is echt een walhalla voor alle kerst liefhebbers.
Ik zeg de perfecte winkel om eens een bezoekje aan te wagen dus! 😉
Gerelateerde berichten
Kleding wishlist
Heb jij ooit wel eens een wishlist gemaakt voor bijvoorbeeld kleding of make-up? Voor nieuwe seizoenen ...
Beauty in de Kalvers...
Beauty stores in de Kalverstraat waar jij jouw make-up kan halen! Lees hier verder welke winkels je hiermee ...
DESIGNER BAG LOVERS ...
Designer bag lovers opgelet! Étoile luxury Vintage is jarig! En dat gaan ze vieren! Hoe ze dat doen? ...