Vandaag is eindelijk de nieuwe Lush flagship store geopend in de Kalverstraat! En wat voor een. Het pand heeft maar liefst 3 verdiepingen en geloof me.. Hier wil je zijn. Wij mochten gisteren al even een kijkje nemen en het is een waar walhalla van kleurrijke bruisballen, shower jellies en heerlijke shampoobars.
Het van oorsprong Britse bedrijf staat bekend om haar verse, handgemaakte cosmetica- en verzorgingsproducten. “De vorige locatie werd veel te klein, dus hebben we besloten naar dit pand te verhuizen” aldus ….. van Lush. “Verdeeld over de verdiepingen kunnen klanten niet alleen verzorgingsproducten kopen, maar ook hun haar laten verzorgen bij het hairlab, een huidadvies krijgen in de Skin Care Consultation Bar en zijn er albums van het eigen muzieklabel van Lush, ECC, te koop. Op de bovenste verdieping komt het hoofdkantoor, dat nu in de Leidsestraat zit.
De nieuwe winkel beschikt ook het over een veel uitgebreider assortiment dan dat we gewend zijn van de ‘gewone’ Lush winkels. Ook komen er exclusieve producten om het hoekje kijken, waaronder een extra reeks verzorgende badoliën, die nergens anders in Nederland verkrijgbaar zijn.
Klinkt goed toch?
PS. Het adres is Kalverstraat 121-123 😉